Een glansrijke toekomst: je sluit een deal met een Amerikaans bedrijf en onderzoekt de mogelijkheden om zaken te gaan doen in Azië. De businesswereld is op zoek naar jou! Na de opleiding International Business Management leg jij makkelijk internationale contacten en creëer je zelf kansen. Deze opleiding brengt je een stap dichter bij internationaal succes.
Ga bijvoorbeeld aan de slag als accountmanager, financieel manager, sales- of marketingmanager. Of start je eigen onderneming.
Past deze opleiding bij jou?
Tio’s hbo businessopleiding biedt je een stevige zakelijke en economische basis, met als extra aspect finance en e-commerce. Daarom ben jij na deze opleiding ook in de finance- en onlinewereld helemaal op je plek. Ben jij:
Herken jij jezelf in bovenstaande termen? Voor meer informatie bekijk je het studieprogramma. Of kom sfeer proeven en maak kennis met studenten en docenten van deze opleiding op de open dag.
Waarom kiezen studenten voor International Business Management?
- Je kunt bij Tio versneld studeren: hbo business in 3 jaar.
- Internationale handel leidt tot veel banen en kansen voor goed opgeleide jonge mensen. Alleen al in Nederland is internationale handel verantwoordelijk voor meer dan 30% van het bruto binnenlands product.
- Als je deze businessopleiding afrondt, ben je ook een specialist in finance. Je leert alles over aandelen, obligaties, futures en securities, maar ook over geldstromen tijdens een bedrijfsovername.
- Je studeert aan de beste businessopleiding van Nederland (al sinds de start van de studie, 7 jaar op rij, Keuzegids).
- E-commerce is een belangrijk onderdeel van de opleiding International Business Management, omdat veel handel online plaatsvindt en cross channeling steeds populairder wordt.
- Na afronding van deze opleiding ben je breed inzetbaar.
- Bij Tio ben je geen nummer, er is veel aandacht voor persoonlijke ontwikkeling en begeleiding.
Na de studie
Je kunt veel kanten op met je hbo-diploma International Business Management. Wat dacht je bijvoorbeeld van commercieel adviseur bij ABN AMRO of ga aan de slag als manager marketingcommunicatie bij de Amerikaanse Kamer van Koophandel. Wil je weten wat je allemaal kunt worden?
De opleiding International Business Management (CROHO-nummer 34144) is door de NVAO geaccrediteerd en leidt je in drie of vier jaar op voor de internationaal erkende titel Bachelor of Business Administration (BBA). De opleiding is gebaseerd op het landelijk opleidingsprofiel International Business (IB), aangevuld met e-commerce. De opleiding is gebaseerd op het landelijk opleidingsprofiel International Business. Het Associate degree-diploma van deze opleiding kun je in twee jaar behalen.