Open dag Amsterdam

 Please click here for English

Van harte welkom op de open dag van Tio Amsterdam!
Tijdens de open dag kun je alles te weten komen over studeren op Tio Amsterdam, de inhoud van de verschillende opleidingen, de stad Amsterdam en kun je al je vragen stellen aan de studenten, docenten en staf.

Start in de kantine

11:00 uur en 12:30 uur
Voor aanvang van iedere voorlichtingsronde stel ik, Martijn Naberman, enkele docenten en studenten aan je voor in de kantine.

Voorlichtingen

Direct na de start in de kantine kun je de voorlichting van jouw keuze in het betreffende lokaal bijwonen. Zie hieronder in welk lokaal jouw voorlichting plaatsvindt.

Mbo-opleidingen

Hbo-opleidingen

Masteropleiding

Aanvullende informatie

In de kantine kun je terecht voor de volgende aanvullende informatie:

Enquete

We horen aan het eind van je bezoek graag wat je van de open dag vond. We stellen het daarom zeer op prijs als je de enquete invult die je per e-mail hebt ontvangen. Bij voorbaat dank!

Het team van Tio Amsterdam wenst je een leerzame open dag toe en natuurlijk heel veel succes bij het maken van de juiste studiekeuze!

Martijn Naberman, Vestigingsmanager
Martijn Naberman
Vestigingsmanager Amsterdam